Jizerské hory VII

Ve spolupráci s Nenufer a Vaškem z Atelieru jsme připravili další otevřený víkendový BDSM sraz v Jizerských horách, tentokráte doplněný o možnost lyžování a bruslení.

 

Díky úspěšným předchozím akcím v Jizerských horách pořadatelé získali na objektu mimořádnou a hlavně časově omezenou možnost připravit ve frekventovaném zimním období další víkendový běh této akce.

Konkrétní místo pobytu bude, jako obvykle, sděleno včas všem registrovaným účastníkům. Slíbit Vám ale můžeme samostatný objekt v klidné lokalitě Jizerských hor s kapacitou přibližně 50 lůžkových míst v prostorných pokojích, a vnitřní i venkovní společné prostory vhodné k veřejnému hraní.

Majitelé objektu jsou seznámeni se zaměřením osob i obsahem dění na srazu a nemají s ním problém,  takže se nebojte vzít si s sebou patřičné pomůcky i dresscode, který však na tomto srazu NENÍ povinný. V suterénu budovy je místnost, kde lze zavěsit i připoutat ke zdi, kolem objektu je několik krytých prostorů s mohutným trámovím. Při příznivém počasí nabízí objekt i okolí další řadu možností, kde se lze vyřádit, ale i lyžovat či vyrazit  na běžky. Objekt je i v zimním období přístupný vozidlem.

 

A kdy že to vše propukne? Sejdeme se v termínu

 4 – 6. ledna 2013.

 

Podrobnosti k registraci

Vzhledem k tomu, že jde o akci akčnějšího rázu, byl napříč komunitou vytvořen seznam ověřených uživatelů, kteří se mohou zaregistrovat bez nutnosti mít ručitele. Pokud si myslíte, že takovýmto uživatelem jste a chybíte na seznamu, kontaktujte pořadatele.

Pro osoby, které se na seznamu nevyskytují – nezoufejte. Není nic snazšího, než najít na seznamu ručitelů někoho, s kým se znáte. Napište mu, požádejte ho o ručení a poté se zaregistrujte „pod něj“. My počkáme na potvrzení ručení a poté Vás řádně zaregistrujeme. Zdůrazňujeme, že VY jste povinni nám dodat potvrzení ručení – bez něj nebudete řádně zaregistrováni.

Povinnou položkou při registraci je také objednávka jídla! Přeci jen, naplnit Vaše ctěná bříška je pro hotelovou kuchyň přinejmenším výzvou, takže malá pomoc kuchyni, spočívající v zúžení menu, je na místě. 

Je nezbytně nutné kontaktovat  Tabron v případě, že máte požadavky na společné ubytování. Viz. samostatná část „ubytování“.

Těm z Vás, kteří nám píší, že neznají nikoho z ručitelů, nikoho z komunity, nikoho z chatu, ani nikdy nebyli na žádném srazu, doporučujeme pro začátek navštívit některý z pražských „kecacích“ čtvrtků v Atelieru nebo akcí pořádných místností BDSM-klub na Lide.cz. Tyto srazy  jsou přístupné i nováčkům bez nutnosti mít ručitele. Další možností jsou akce pořádané jinými pořadateli v Brně či Ostravě.

Podrobnosti na:
http://www.bdsm-klub.bondage.cz/sraz_20_10_12.htm
http://www.bdsm-klub.bondage.cz/sraz_08_12_12.htm
http://www.bdsmklub.cz/?p=srazy (na kecací čtvrtky je možný vstup bez ručitele)

http://kalendar.darkclub.cz/

 

Souteže

V rámci srazu byla vyhlášena soutěž o ceny o nejhezčí spankový výtvor či show.

 

Lyžování

K dispozici bude 150 m vzdálená cca 300 m dlouhá sjezdovka s vlekem patřící objektu.
Cena za sjezdovku budeme mít jako ubytovaní zdarma.Minimální počet lyžujících pro spuštěni vleku je 6 osob.
Nejbližší větší skiareál s půjčovnou vybavení je vzdálen zhruba 2,5  km.

 

 

 

Pravidla a fotografování

 

Na srazu platí obdobná pravidla jako na jiných akcích.

 

- vstup od 18ti let

- slušné chování účastníků

- každý D odpovídá za svůj S, pokud je bezmocný

- každý D je povinen respektovat hranice S

- nikdo na srazu do ničeho nemůže být nucen proti své vůli bez ohledu na svoji orientaci, zaměření a pohlaví

- pokud nebylo domluveno předem jinak, nikomu nepřísluší připojovat se ani zasahovat do akce druhých

- nikomu nepřísluší narušovat akci druhých  nevhodnými poznámkami, jiným nevhodným jednáním včetně nedodržení dostatečného odstupu

- při pozvání k přidružení se k akci druhých mějte na paměti, že vaše hranice se nemusí shodovat s hranicemi druhých, proto respektujte domluvené

- své osobní spory a vzájemnou nevraživost odložte po dobu srazu do soukromí, či na dobu po srazu a nezatěžujte jimi ostatní osoby na srazu

- žádné nelegální drogy

- personál slouží pouze pro naši obsluhu a pohodlí, je krajně nevhodné ho zatahovat do hraní i v případě, že by s tím souhlasil

- vždy respektujte pokyny organizátorů

- organizátoři si vyhrazují právo ukončit akci, která z jejich pohledu porušuje některé z uvedených pravidel

- pořadatelé si vyhrazují právo odmítnout účast těm přihlášeným, kteří se na minulé srazy přihlásili, bez omluvy a zaplacení nepřijeli, nebo závažně narušili některý z minulých srazů,

konečným arbitrem v případě odmítnutí účasti je rozhodnutí pořadatelů

 

Na srazu platí obecný plošný zákaz fotografování. Právo fotografovat má jen pořadateli ustanovený fotograf nebo osoba, na které se účastníci domluví. V záběru však musí být pouze osoby, které k tomu daly konkrétní souhlas. V případě porušení tohoto zákazu si pořadatelé vyhrazují právo fotografie smazat přímo ze záznamového zařízení. Pořadatelé si za tímto účelem po dobu akce vyhrazují právo kontrolovat záznamová zařízení!

Porušení těchto pravidel může podle závažnosti také vést až k vyloučení ze srazu bez náhrady platby za sraz, a vyloučení z dalších srazů.

 

Doprava

Na místo srazu je přímé spojení  z Prahy a předpokládáme, že i z ostatních měst doprava s přestupem nebude činit vážnější problém. Jak bylo již napsáno, od zastávky veřejné dopravy v místě bude po domluvě zajištěn odvoz do objektu stejně jako dovoz zpět a to vše v ceně pobytu. Takže ti z Vás, kteří jsou závislí na veřejné dopravě, si skutečně nemusí zoufat. Majitelé vlastních dopravních prostředků zase jistě ocení rozlehlou plochu parkoviště přímo u objektu a emailem obdrží podrobný,  fotkami klíčových rozcestí opatřený, popis trasy z posledního většího města.  Doprava k objektu v zimním období je zabezpečena protažením vozovky až k objektu. Pro ty, kteří si nebudou jisti sjízdností, je možné se dohodnout na odvozu z centrálního parkoviště v cílovém městě.

 

Pokud chcete někomu nabídnout místo v autě, či naopak místo v autě hledáte, je možné toto vepsat do diskuze ke srazu (odkaz je umístěn v dolní části stránky u kontaktů).

 

Ubytování

Podrobný popis místa není zcela možný, jak jistě chápete. Nebo minimálně ne s uvedením konkrétní adresy či odkazu na objekt. Jak jsme už prozradili výše, prostory uvnitř i vně objektu jsou pro takovouto akci vhodné a na celý víkend rezervované pouze pro nás.

Objekt se nachází na polosamotě u lesa, má terasu v patře, zahrádku s posezením, zpevněné i nezpevněné prostory kolem. U objektu je krytý prostor s mohutným trámovím vhodným k zavěšení. Součástí areálu je dětské hřiště s houpačkami (vhodné na bondage). Za objektem je les, 5 minut cesty je opuštěné hřiště a kaplička.

 V přízemí objektu je vstupní hala s posezením u krbu, bar, kde najdete širokou nabídku nápojů, dostatečně velká klimatizovaná nekuřácká hotelová restaurace a salonek s kulečníkem, šipkami a fotbálkem. Další místnost přetvořená pro naše záměry je v suterénu budovy. V místnosti byly provedeny úpravy, které v ní umožňují jak zavěšování, tak poutání ke zdi, navíc zde bude během srazu umístěna "velmi šikovná" lavička pro spanking.

Pokoje nejsou unifikované, jsou různého typu a velikosti – od dvoulůžkových až po sedmilůžkové apartmány s možností přistýlky.

Pokud máte jakékoliv požadavky či dotazy kolem ubytování, např. pár, skupinka, zdravotní obtíže…, domluvte se s Tabron (nemá smysl psát Querymu - ubytování řeší výhradně Tabron). V rámci kapacitních možností objektu se bude snažit Vám vyhovět. O konečném umístění ale rozhodne Tabron na základě termínu přihlášení, zaplacení platby, zdravotních či sociálních hledisek, nebo faktu, zda jedete na celý víkend atp.  

 

 

UBYTOVACÍ OBJEKT NEAKCEPTUJE PLATBU KREDITNÍ KARTOU!

 Vezměte si s sebou patřičnou hotovost.

 

Cena a platba za sraz

Cena za celý víkendový pobyt s plnou penzí (bez pití na baru) a vstupným je 1600,- Kč (1500,- Kč + 100,- Kč vstupné na sraz ). Při pobytu jeden den je to 850 Kč (750 Kč + 100 Kč vstupné na sraz). Účast na srazu je po registraci podmíněna úhradou platby za sraz předem. Platbu je třeba zaplatit  do 14ti dnů od registrace na náš účet nebo v hotovosti u Nenufer v Atelieru. .

Zaplacená částka je v plné výši vratná pouze při řádném zrušení registrace u pořadatelů do 20.prosince 2012 včetně. Při zrušení registrace počínaje 21. prosincem 2012 bude vratná pouze za podmínky, že registrované místo bude obsazeno někým jiným.

V případě nepřipsání platby na náš účet nelze přihlášeným bez platby garantovat objednané stravování ani ubytování a v případě naplnění ubytovací kapacity mohou být nahrazeni náhradníky.

Platbu poukažte na účet 1654360173 /0800, vedený u České spořitelny. Na převod z jiného peněžního ústavu počítejte dva pracovní dny. Jako variabilní symbol použijte Vaše ID (ID, neboli pořadové číslo, naleznete v sekci "Přihlášení uživatelé" u Vašeho nicku). V případě dvou souběžných plateb z jednoho účtu (např. za pár) je možné provést celou platbu (za oba) jednou odpovídající částkou pod variabilním symbolem jednoho z nich, a Querymu dodat dispozice jak a na koho platbu rozúčtovat.

Platbu lze rovněž provést i formou složení hotovosti na výše uvedený účet na přepážce kterékoli pobočky České spořitelny.

Přijetí platby bude potvrzeno v položce "Poznámka" u Vašeho nicku v sekci "Přihlášení uživatelé".

 

Další ceny:

- celovíkendové vstupné na sraz pro neubytované 100,- Kč 

 - pes (a jiná zvířata)  120  Kč ( Pá - Ne)

Mimo cenu plného menu

- doobjednávka sobotního oběda dle menu ( pouze při pobytu So/Ne) 110,- Kč

- tatarský biftek 100g,  topinka, česnek 90 Kč

- tatarský biftek 230g, topinka, česnek 200 Kč ( pro 4 osoby)

- palačinky se zavařeninou a šlehačkou 60 Kč

- heslo k hotelové wi-fi 50 Kč

- permanentka na lyžařský vlek zdarma

 

Odhlášení ze srazu

Odhlásit se ze srazu je  možné u pořadatelů. Těm přihlášeným, kteří na sraz bez omluvy nepřijedou, bude odmítnuta registrace na další námi pořádané srazy.

 

Další informace (aneb sekce pro šťouraly a poctivé čtenáře)

Na sraz mají možnost přijet i lidé, kteří nemohou přijet na celý víkend, stejně tak si na sraz mohou udělat výlet lidé, kteří na srazu nemohou, nebo nechtějí z nejrůznějších důvodů přespat (je třeba počítat s platbou vstupného). Je ale nutné nás o tom informovat, abychom Vám zaslali informace, jak místo srazu nalézt. (V případě že místo znáte, berte na vědomí organizační část srazu a stejně se nám nahlašte předem!) Stravování nahlášené předem (tj. do 20. prosince) je možné v objektu zajistit v rozsahu platného menu,  případně si bude možno vybrat z jídelního lístku.

Dobrou zprávu máme pro majitele zvířátek. V hotelu jsou vítána, není problém je vzít na výlet sebou. Poplatek za psa je 60 Kč za den. Dodáváme, že je třeba vzít vše potřebné od pelíšků až po misky. Také důrazně žádáme všechny majitele zvířátek, aby si uvědomili, že v objektu se může pohybovat více psů, a že ne každý účastník srazu zvířátka miluje. Za své mazlíčky si zodpovídáte a je třeba respektovat pokyny pořadatelů a žádosti ostatních účastníků. Problémy způsobené Vaším mazlíkem mohou vést až k vyloučení ze srazu bez náhrady.

Přízemí objektu je pokryto signálem wi-fi, ke které dostanete za poplatek 50 Kč přístupové heslo.

Co se signálu pro telefony týká, někteří mají trochu obtíže (T-Mobile), signál není vždy ideální (jsme na horách) ale mimo suterén budovy většinou je.

Odlišné stravování než je v menu (vegetariáni, dieta apod.) je možné zajistit. Kontaktujete  pořadatele.

Součástí objektu je uzamykatelná lyžárna.

 

UBYTOVACÍ OBJEKT NEAKCEPTUJE PLATBY KREDITNÍ KARTOU!

Vezměte si s sebou patřičnou hotovost.

 

Tatarský biftek

Na sobotní odpoledne či brzký večer je možné si nad rámec plné penze individuélně objednat tatarský biftek s topinkou a česnekem a to v porcích 100 g  v ceně 90 Kč a 230 g ( vhodné pro 4 osoby) v ceně 200 Kč. Objednávky nutno učinit předem u pořadatelů. Při přihlášení je možno tak učinit vzkazem pro pořadatele.

 

Palačinky

Na sobotní odpoledne či brzký večer je možné si nad rámec plné penze individuélně objednat palačinky 2ks se zavařeninou a šlehačkou v ceně 60 Kč. Objednávky nutno učinit předem u pořadatelů. Při přihlášení je možno tak učinit vzkazem pro pořadatele.

 

Pro kuřáky

Pro kuřáky jsou tu další důležité informace. Vzhledem k tomu, že je celý objekt zajištěn pro nás, je zajištěno následující: Jediný striktně nekuřácký prostor jsou pokoje a jídelna.

Nicméně, popelníky budou na chodbách před pokoji, takže pokud budete mít neodolatelné chutě na noční cigaretu, nemusíte až do přízemí. Další nekuřácký prostor je jídelna, která oproti minulým srazům na základě požadavku majitele objektu bude nekuřáckou i po večeři a v pozdně nočních hodinách. 

Co se týká prostor pro akčnění, tedy společenských místností, prozatím jsou považovány za nekuřácké. Je zde ale prostor pro názor většiny. Jestliže většina účastníků bude vyžadovat prostor kuřácký, není problém toto změnit.

 

CIGARETY NEJSOU V OBJEKTU K ZAKOUPENÍ. Předzásobte se předem !!

 

Pořadatelé

Organizační záležitosti, platby
Query

 

Organizační záležitosti, ubytování
Tabron

kontaktní email srazu: BDSM.klub@seznam.cz
 

Vstup do diskuze ke srazu

Pořadatelé si vyhrazují právo úpravy drobných změn dispozic na této webové stránce a zastavení přihlášek v případě naplnění ubytovací kapacity objektu s tím, že další přihlášení budou náhradníky.


TOPlist

Přístupy počítány od 14.10. 2012[Administrace] © M@ster.exe